Brasa - KRMIVÁ MATEL s.r.o

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 
Krmivá MATEL s.r.o
 
 
názov
balenie
cena s DPH
popis krmiva
Top condition Maxi Baby
15kg
26.20 € 
Kompletné krmivo pre šteňatá veľkých a obrých plemien, optimalizuje ich telesný rast a vývoj kostry. Receptúra je obohatené o glykosaminoglykany, ktoré sa podielajú na zdravom vývoji kĺbov a chrupaviek.
Top Condition Maintenance
15kg 
24.70 €
Kompletné krmivo pre psov v beženej záťaži. Receptúra postavená na vysoko stráviteľných a kvalitných surovinách, ktoré sú šetrne spracované, poskytuje všetko potrebné pre zdravie a tesnú kondíciu Vášho psa.
Top Condition Maintenance Maxi    
15kg 
26.20 €
Kompletné krmivo pre veľkých až obrých psov v beženej záťaži. Receptúra postavená na špecifyckých potrebách tejto kategórie psov, vysoko stráviteľných a kvalitných surovinách, ktoré sú šetrne spracované, poskytuje všetko potrebné pre zdravie a tesnú kondíciu Vášho psa. Obsahuje látky na podporu rastu a regeneráciu kĺbov a šliach veľkých plemien.
Top Condition High Performance        
15kg
25.10 €
Kompletné krmivo pre aktívnych psov. Vysoký obsah kvalitných a vysoko stráviteľných bielkovín a tukov zaisťuje dostatok energie pre pracovných psov. Karnitín spolu s lecitínom zaručuje efektívny transport a využitie energie v každej bunke psieho tela. Receptúra postavená na vysoko stráviteľných a kvalitných surovinách, ktoré sú šetrne spracované, poskytuje všetko potrebné pre zdravie a tesnú kondíciu Vášho psa.  
Top Condition Sensitive 
15kg 
20.20 € 
Kompletné krmivo pre psov s citlivým trávením. Rokmi overená receptúra poskytuje psíkom optimálny obsah bielkovín a tukov pre dobré zdravie a vynikajúcu telesnú kondíciu. Základ krmiva tvorí ryža a vysoko kvalitná kuracina 
Dog Ex štandard
15kg
10.90 €
Krmivo základnej rady pre psov v bežnej záťaži. N látky: 22%, tuk 8%
Dog Ex active 
15kg
14.10€
Krmivo základnej rady pre psov v zvýšenej záťaži. N látky: 30%, tuk 15%   
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky