Puffins - KRMIVÁ MATEL s.r.o

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Sme výhradnym zástupcom Puffins s.r.o. pre Žilinský kraj. Ponúkame i spoluprácu pre maloobchodných predajcov. 


 
názov
balenie
cena s DPH
popis krmiva
obrázok
ADULT Mini Yorkshire 
1kg
5.90 € 
 Ideálne menu pre dospelých psov mini plemien.Pestrá výživa z prírodných zdrojov, predovšetkým čerstvých, tak ako sú v menu použité, má pre zdravý, šťastný a dlhý život dospelého psa rozhodujúci význam 

JUNIOR all breed        
1/15kg
4.30/50.10 € 
Ideálne menu pre šteňatá všetkých plemien. Poriadna porcia mliečneho jogurtu, veľa zdravej hydiny, vajec, trochu rýb a jahňacieho - to je naozaj to najlepšie, čo môže šteňa dostať.

JUNIOR maxi
1/15kg
4.30/50.10 €
Ideálne menu pre šteňatá veľkých plemien.Obsiahnuté vysoko kvalitné proteíny zaisťujú rast telesného tkaniva a zároveň i bezproblémové trávenie.Obsauje chondroitín a glukosamín.  

ADULT all breed
1/15kg
4.20/49.90 € 
Ideálne menu pre dospelých psov. Biele, veľmi kvalitné a čerstvé hydinové mäso, rovnako ako nezastupiteľný podiel červeného jahňacieho je veľmi vhodnou kombináciou proteínov. Doplnená o kvasnice, úžasný zdroj MOS a komplexu B vitamínov

ADULT maxi
1/15kg
4.30/49.90 € 
Ideálne menu pre dospelých psov veľkých plemien. Čerstvé biele kuracie a morčacie mäso spolu s nezastupiteľným podielom červeného jahňacieho je to najlepšie čo môžete dospelému psovi dať. Kvasnice, úžasný zdroj MOS, zapracované v cereálne chrumkavé časti. 

ADULT jahňacie      
1/15kg
5.30/57.00 € 
Ideálne menu pre dospelých psov s citlivým zažívaním.Červené jahňacie mäso je veľmi vhodné pre psov s ciltivým zažívaním. Doplnené o kvalitné čerstvé hydinové a kvasnice  

SENIOR&LIGHT      
1/15kg 
4.30/49.90 € 
Ideálne menu pre starších psov a psov so sklonom k ​​priberaniu. Kvalitné biele mäso, niečo jahňacieho, trochu rýb a vajec, to je vhodná kombinácia kvalitných proteínov pre našich seniorov 

AGIL junior all breed
10kg
25.00 € 
 Komplexné a vyvážené krmivo pre šteňatá malých a stredných plemien do 12 mesiacov. Prírodné ANTIOXIDANTY napomáhajú zvýšeniu imunity a bojujú proti starnutiu buniek.

AGIL junior (maxi)                   
10kg
25.00 € 
Komplexné a vyvážené krmivo pre šteňatá veľkých plemien do 18 až 24 mesiacov.Obsahuje chondroitín a glukosamín, ktorých zdrojom sú exktrakt z morských kôrovcov a žraločia chrupavka, ktoré majú blahodarný účinok na kĺby a chrupavky, ktoré budú odolnejšie. 

AGIL adult
10kg 
23.20 €
Komplexné a vyvážené krmivo pre dospelých psov všetkých plemien. Krmivo je vyrobené bez použitia syntetických konzervantov, farbív, geneticky upravených surovín a sóje. Obsahuje všetky dôležité zložky potravy, ktorú potrebuje pes v bežnej záťaži.

AGIL adult (maxi)
10kg 
24.30 € 
Komplexné a vyvážené krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Optimálny obsah vápnika pre zdravé kĺby a odolné zuby, ktoré sú u veľkých plemien zvlášť namáhané. Agil je krmivo vyrobené bez použitia geneticky upravených surovín, konzervantov, farbív a alergénne sóje.  

AGIL senior +LIGHT
10kg 
24.30 € 
Komplexné a vyvážené krmivo pre starších psov a psov s nadváhou. Lepšie trávenie a zdravšia črevnú flóra vďaka probiotikám, znížený obsah tuku pre zníženie rizika vzniku nadváhy a ľahká stráviteľnosť. Ak prispôsobíte krmivo veku psíka, jeho organizmus dostane presne to, čo potrebuje a nebude zbytočne preťažovaný.   

EDDY  Eddy
8kg
13.10 € 
Complete je kompletné extrudované krmivo pre dospelých psov. Obsahuje vo vyváženom pomere všetky živiny nevyhnutné pre dobré zdravie a špičkovú kondíciu. Výber najlepších surovín pritom zaisťuje vysokú strávitelnost a chutnosť. Obsahuje chondroitín a glikosamín.   

EDDY LOSOSKY        
8kg 
15.00 €
Kompletné krmivo pre psov všetkých plemien a vekových kategórií  s pravým atlantickým lososom!!! Obsah lososieho proteínu 18%.        

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky